⏰ як заморожувати огірки-прості способи на будь-який смак

Як заморожувати огірки

10:00
час читання —3   хв.

Ціна огірків до зими прагне за хмари, тому в сезон найкраще заморозити огірки на зиму. Особливо, якщо огірків багато. Це дуже просто і пракуется багатьма господарськими людьми, цінують свій бюджет . Звичайно, розморожені огірки не будуть супер-смачними і корисними, але в салат або окрошку згодяться, початковий аромат збережуть і дозволять згадати, як було добре влітку. Та й навряд чи магазинні огірки сильно корисніше.

для заморозки годяться Зрілі щільні огірки. Перше що робимо — моєму огірки і сушимо шкірку серветками. C огірка зрізати кінчики і перевірити ці кінчики на гіркоту. Якщо ці кінчики гірчать несильно, то для заморозки вони годяться, при розморожуванні гіркоту буде непомітна. А ось якщо гіркота сильна, то такі огірки краще позбавити від гіркоти і потім з'їсти. Сильно горчащіе огірки краще не заморожувати.

опціонально огірки можна порізати кубиками, кружечками або напівкружками — або залишити цілими. Розкладіть огірки по пакетиках, видавіть повітря і приберіть в морозилку. В цілому, це весь рецепт — можете зберігати так огірки протягом півроку. Розморожувати огірки ще простіше: викласти заморожений брикет в прохолодну воду і дочекатися поки огірки відтануть. Цей спосіб хороший тим, що огірки повністю зберігають свої властивості.

поділитися з друзями
Рейтинг
(поки оцінок немає )
Сколько варить?