Сколько варить абрикосовое варенье?

 

Заготовки і 2020 рік

взагалі, почали заготовлювати продукти про запас дуже давно. Навіть зараз, коли на полицях магазинів достатньо всього, заготовки на зиму залишаються в тренді, оскільки магазинна продукція сильно втрачає в якості. У гонитві за економічною ефективністю і маркетинговими фішками на великих виробництвах в заготовки додають барвники та консерванти. Тому часто люди, які розбираються в якості продуктів, вчаться робити заготовки самі — виходить смачніше, дешевше і корисніше.

враховуючи, що багато городян і люблять відпочинок на дачі, а баночки з десертами, салатами або ікрою будуть смачним нагадуванням про літо — заготівля на зиму і зараз є одним з найприємніших дачних розваг. Буде зайнята вся сім'я: діти можуть збирати овочі, фрукти і ягоди, дорослі готувати і стерилізувати банки, чистити і різати ягоди і овочі, пара рук повинна безперервно стежити, щоб нічого не пригоріло і не втекло. І коли взимку під Новий Рік за сімейним столом відкривається баночка з баклажанної ікрою, продукти для якої вирощені на власній ділянці, або коли на Масляну відкривається баночка з джемом — все сімейство згадує про літо і про спільне проведення часу на дачі.

ще одним поширеним способом заготівлі стає закупівля дрібним оптом овочів, фруктів і ягід на ринках і овочебазах. Спосіб ідеальний для тих, хто не має власної землі, але хоче зайнятися домашнім консервуванням.

у 2020 році актуальність заготовок особливо висока — через інфекції CoVid-2019 економіка знаходиться в підвішеному стані, так само як і доходи, і здоров'я громадян. Звари заготовку — подбай про безпечний запас продуктів на зиму!