Сколько варить сгущенку из молока?

Як варити згущене молоко в банку

знадобляться — згущене молоко в банку, вода, каструля, поліетиленовий пакет

  • читаємо склад. У хорошій згущеному молоці всього 2 компонента — молоко і цукор, ніяких рослинних жирів. Саме така згущене молоко придатна для варіння і стане густою.
   читаем состав сгущёнки
  • Банку покласти в звичайний пакет, зав'язати вузлом, щоб в'їдливий клей від етикетки не забруднив каструлю.
   банку положить в пакет
  • поставити пакет з банкою в каструлю, залити холодною водою або окропом, поставити на сильний вогонь, після закипання зменшити і варити 2 години.
   сгущёнка с водой выше уровня банки
  • після варіння банку зі згущеним молоком не відкривати, спочатку остудити в тій же воді, в якій вона варилася.
   варёная сгущёнка

Як бачимо, за 2 години вийшла щільна згущене молоко, вона абсолютно не стікає з ложки. Якщо за рецептом потрібна така — варіть теж 2 години, а якщо потрібна рідка — варіть менше, годину-півтора.

Як варити згущене молоко

згущене молоко в банку варять, щоб вона стала більш вершковою, менш нудотно, її консистенція стала густішою, а колір — темніше. Це саме по собі смачніше, але для багатьох рецептів десертів (трубочок, тортів і тістечок) потрібно саме густа — варена — згущене молоко. Резонно запитати: може, простіше купити варене згущене молоко в магазині? відповідаємо: завжди краще зварити перевірену згущене молоко будинку, ніж терпіти в складі магазинної варенки крохмаль, рослинне масло і сумнівну консистенцію. До того ж, можна зварити за раз 4-5 банок згущеного молока, і насолоджуватися нею протягом декількох місяців. Якщо ж часу варити згущене молоко мало, то допоможуть швидкі способи варіння.

як зварити згущене молоко будинку?
Основа згущеного молока — молоко і цукор — є практично в кожному будинку. На 200 мілілітрів жирного молока взяти 200 грам цукру і уварювати хвилин 15. Для більшої вершковості можна додати шматок масла. Бувши ще способи зробити згущене молоко будинку.

Як швидко варити згущене молоко в мікрохвильовці?
Якщо варенка потрібна, а часу на варіння немає, можна вдатися до експрес-способу варіння: згущене молоко налити в скляну миску для СВЧ, налаштувати мікрохвильовку на великий рівень потужності (800 Вт), і поставити згущене молоко варитися — 4 рази по 2 хвилини, кожен раз робити паузи і помішувати згущене молоко , кожен раз перевіряючи консистенцію.

скільки варити згущене молоко в скороварці
У скороварці згущене молоко варити 12 хвилин: додати холодної води, банку зі згущеним молоком і після варіння остудити, не відкриваючи клапана.
Як залишити білий колір згущеного молока при варінні
Щоб згущене молоко загусла до стійкості, але залишилася білого кольору, варіть її при дуже слабкому кипінні води 4 години.

для варіння густого згущеного молока звичайну банку згущеного молока жирністю від 8% (наприклад, Рогачевську) варити від півтора до 2 годин на повільному вогні. Вода повинна повністю покривати банку зі згущеним молоком протягом усього часу варіння.