Шматки молодого бобра варити 1,5-2 години після вимочування протягом доби в холодній воді.
Сколько варить хвост бобра?

Як варити бобра

важливий етап в приготуванні бобрятіни — підготовка. Потрібно обробити тушку дуже акуратно, злити кров, видалити струмінь, не пошкодивши, і зняти шкірку, випатрати. Потім рекомендується замочити м'ясо на добу в холодній воді. Якщо сильний запах, додайте зелені і пару ложок 9%-го оцту. До готовності м'ясо бобра варити 1,5 години, на бульйон — 2 години. Страви з бобрятіни виходять смачними в будь-якому виконанні — на ребрах можна зварити суп, філейні частини зварити на салат, а частини пожирніше пустити на плов.

М'ясо бобра вийде більш соковитим, якщо витримати Його перед приготуванням в холодній воді або промаринувати в розчині з оцтом. Додавання сметани при гасінні або запіканні робить бобрятину дуже м'якою і ніжною. Часник і перець надають пікантність. У поєднанні з овочами м'ясо бобра набуває вишуканий смак, але відмінно поєднується і з рисом, гречкою, іншими гарнірами.

Фкуснофакты

багато людей ніколи не пробували м'ясо бобра і навіть не підозрюють, наскільки воно насправді смачне. Водні гризуни харчуються переважно рослинною їжею, ведуть рухливий спосіб життя, тому їх м'ясо щільне, з мінімальними прошарками жиру і містить величезну кількість корисних компонентів.

Рецепт супу з бобрових хвостів практично не відрізняється від традиційних — спочатку обов'язково вариться бобровий бульйон. Але перед варінням хвости слід очистити від шкірки і вимочити в оцті протягом 8 годин. Після цього з них можна варити бульйон, в який додаються рис, картопля, засмажкою. Улюблений гурманами рецепт — рагу в мультиварці. Дрібно порізане м'ясо бобра викладають в чашу і варять разом з нарізаними цибулею, морквою, картоплею, капустою. Для додання особливого смаку можна додати вершки або томатний сік. Тушкована бобрятина в сметані готується швидко і вимагає меншу кількість інгредієнтів — цибуля, морква, спеції.