⏰ як варити яловиче вим'я-в яку воду класти, коли солити, скільки варити в каструлі і скороварці

Скільки варити яловиче вим'я?

00:00
Яловиче вим'я варити 3 години , видаляючи піну. Попередньо воду посолити і додати лавровий лист.

як варити яловиче вим'я

1. Промити яловиче вим'я в теплій воді. 2. Покласти субпродукт в каструлю, налити 2-3 літри прохолодної води, щоб вона цілком покривала вим'я, залишити вимочуватися на період від 5-8 годин або на ніч, пару раз за цей час міняти воду на нову. 3. Вимочений продукт помити в проточній воді. 4. Покласти вим'я в каструлю, залити 2-3 літрами свіжої води, щоб воно виявилося повністю під водою, помістити на середній вогонь, дочекатися кипіння. 5. Зменшити вогонь до тихого, зняти утворену пінку, всипати чайну ложку солі, варити 3 години, іноді прибираючи пінку. 6. За 20 до закінчення приготування покласти 2 лаврових листки і спеції за смаком, щоб вим'я не пахло. 7. Подавати яловиче вим'я, нарізаним для бутербродів.

Берлінський шніцель

продукти яловиче вим'я — 700 грам яйце куряче — 1 штука Цибуля ріпчаста — 2 середні цибулини борошно — 40 грам сухарі панірувальні & 8212 ;30 грам сіль, перець горошком — за смаком; гвоздика, лавровий лист — по 1 штуці Як готувати Берлінський шніцель 1. Яловиче вим'я промити, вимочити в холодній воді, відварити в 2 літрах води, додати цибулю, сіль і перець, гвоздику і лавровий лист. 2. Поставити на слабкий вогонь під кришку і варити 4 години. 3. Потім субпродукт розрізати на скибочки товщиною 0,5 см, обваляти в борошні, яйці і панірувальних сухарях, обсмажити на сковорідці на середньому вогні без кришки по 3 хвилини.

Фкуснофакти

Як вибрати яловиче вим'я 1. Якісне яловиче вим'я має рожевий або жовтуватий відтінок і форму кулі з невеликою улоговинкою по центру. 2. У продаж субпродукт надходить очищеним і знежиреним (видалені залишки молока). 3. Яловиче вим'я продається в свіжому і замороженому вигляді, але при заморожуванні воно повинно зберігатися не більше півроку при температурі від -16 до -20 градусів. 4. Свіжий субпродукт ще пахне молоком. Його краще шукати на ринку або купувати безпосередньо на приватних фермах у перевірених людей. 5. Найбільш цінним вважається вим'я дорослої корови. 6. Смак хорошого яловичого вимені ніжний з солодкувато-молочним присмаком. Його порівнюють зі смаком свинячого окосту, яловичого мови або яловичої шийки. 7. Вага яловичого вимені — приблизно півкіло. Як перевірити готовність яловичого вимені — готове яловиче вим'я має розм'якшити, але залишитися пружним. Як застосовують варене яловиче вим'я 1. Яловиче вим'я можна варити, а після смажити в панірувальних сухарях або в клярі, тушкувати. 2. З субпродукту роблять начинки для пирогів або використовують його в салатах. 3. З нього готують гуляш, біфштекс, котлети, рагу. 4. Вим'я добре поєднується з яблуками і рисом. Як гарнір зазвичай подають відварну квасолю, зелений горошок, картопляне пюре, крупи, макарони і гриби. 5. У кухні деяких національностей субпродукт варять і тушкують в молоці, щоб воно стало м'якше. — калорійність яловичого вимені — 172,5 ккал/100 грам. — вартість яловичого вимені — близько 40 грн./кілограм (вартість в середньому в Києві на квітень 2017 року). — термін зберігання готового яловичого вимені в холодильнику — 5 днів. — яловиче вим'я можна зварити в молоці — тоді смак його стане більш вершковим. — в мультиварці варити яловиче вим'я 1 годину на режимі «гасіння». — спеції до субпродукту — чорний мелений перець, часник, чебрець, коріандр, мускатний горіх, базилік, майоран або готова «приправа для субпродуктів». — смак яловичого вимені нагадує смак мови .

поділитися з друзями
Рейтинг
(поки оцінок немає )
Сколько варить?