на кухні залишився запах гару? Позбавляємося просто, вибирайте будь-який з наступних способів, або всі разом:
добре провітрити приміщення кухні, також використовувати кухонну витяжку на повній потужності.
зазвичай все тканини добре вбирають будь-які запахи, тому необхідно зняти Кухонні шпори, зібрати всі кухонні рушники і випрати все в пральній машині, бажано додати хороший кондиціонер.
взяти чисті рушники, намочити їх водою, віджати і розвісити на кухні в зручних місцях, мокра тканина дуже добре вбирає запах гару. Рушники необхідно періодично міняти.
на вологі блюдця насипати по столовій ложці солі, потім злегка побризкати на сіль водою зверху, можна з долоні. Поставити блюдця в різні кути кухні і залишити на ніч. Волога сіль володіє хорошими здібностями вбирати різні запахи.
наливаємо в ємності міцний розчин марганцівки темного кольору, розставляємо їх на кухні в різних місцях, бажано в важкодоступних, щоб вони не перекинулися. Даний розчин треба періодично міняти. Чим більше будуть ємності, тим більше буде ефект.
можна розчинити у воді нашатирний спирт і акуратно побризкати їм з пульверизатора кухню, це добре допоможе позбутися від запаху гару.
можна взяти сухі кірки цитрусових: лимона або апельсина, покласти їх на блюдце і підпалити. Запах спалених цитрусових переб'є запах гару.
свіжі цитрусові порізати на тонкі часточки і помістити в каструлю з киплячою водою, прокип'ятити протягом 10-15 хвилин на слабкому вогні і залишити на плиті на деякий час.
на гарячу конфорку плити насипати трохи солі і залишити на деякий час. Гаряча сіль, як і волога, має гарну всмоктуючою здатністю і допоможе позбутися від запаху згорілої їжі.
кладемо в каструлю 20-25 паличок гвоздики або кілька паличок кориці, наливаємо півлітра води і кип'ятимо 20-30 хвилин. Такий розчин здатний дуже швидко поглинути запах гару.
поміщаємо зерна кави в блюдця і розставляємо по кухні, через 12 годин кавові зерна поглинуть запах гару. Якщо насипати в блюдця мелену каву, то запах гару піде вже через 3 — 4 години.
можна використовувати свіжозрізані трави: м'яту, шавлія, полин або хвою. Кладемо трави на паперові листи або на серветки і розкладаємо в різних місцях кухні.
у каструлю, наливаємо півлітра води і додаємо трави: кмин, м'яту, лаванду, мелісу. Даємо відвару прокипіти 15-20 хвилин на слабкому вогні і залишаємо на плиті. Трав'яний розчин відмінно вбере запах гару.