⏰ як заморозити опеньки на всю зиму-сирі, зварити або обсмажити. Всі способи смаження опеньків.

Як заморозити опеньки

10:00
час читання —3   хв.

Як заморозити опеньки

заморожування опеньків в сирому вигляді. Перебираємо свіжі гриби, великі краще порізати, поміщаємо в таз і ретельно миємо. Після цього опеньки добре висушуємо на рушник або паперовій серветці. Беремо пластикові контейнери, укладаємо в них опеньки і щільно обмотуємо харчовою плівкою, поміщаємо на заморозку. Свіжі опеньки після розморожування будуть дуже ароматні.

заморожування відварених опеньків

гриби перебираємо, ретельно миємо, поміщаємо в каструлю і варимо 5 хвилин. Потім опеньки відкидаємо на друшляк і промиваємо під холодною водою. Беремо порційне літрове пластикове відерце, поміщаємо в нього поліетиленовий пакет і накладаємо в нього гриби, потім в наступний пакет. Кожен пакет щільно загортаємо і поміщаємо на заморозку. Відварені опеньки займають в два рази менше місця ніж сирі гриби.

заморожування смажених грибів.

відварені опеньки смажимо на сковороді на соняшниковій олії. Гриби треба посолити, а спеції можна додасть вже після розморожування. Даємо грибам охолонути, розкладаємо їх в пластикові контейнери, щільно обмотуємо харчовою плівкою і поміщаємо в морозильник.

при якій температурі запікати курку — всі правила вибору температурного режиму в духовці як правильно запікати курку — при якій температурі цілком, шматками, в рукаві, з картоплею. Розглядаємо всі випадки для духовки.

поділитися з друзями
Рейтинг
(поки оцінок немає )
Сколько варить?