⏰ чи можна варити з лисичок супи

варять чи з лисичок супи?

20:00

звичайно, з лисичок варять супи — немає навіть якогось класичного рецепту, їх занадто багато. Варять і супи-пюре, і самодостатні грибні супи на бульйоні лисичок, і з м'ясом.

здавалося б, такий ароматний, яскравий і самодостатній гриб — але все одно виникають сумніви, а чи годяться лисички в суп? Ще б пак, адже ми звикли смажити лисички з картоплею — практично, це класичне блюдо з лисичок. Але не сумнівайтеся — лисички дуже приємні в супі і легко (на відміну від багатьох маслянистих грибів, наприклад) поєднуються з іншими продуктами в супі. Можна зварити сирний суп з лисичками, використовуючи плавлений сир або відразу кілька видів сиру, тоді до супу подають грінки. Дуже глибокий смак вийде, якщо зварити суп з лисичками на яловичому бульйоні , бажано з кісткою. Можна зварити легше і використовувати для м'ясної складової грибного супу курку.

практично в усі супи з лисичками додають картоплю — ще б пак!

навіть заморожені лисички відмінно підійдуть для супу — не сумнівайтеся, якщо заморозка хорошої якості, суп буде ароматним і смачним, як зі свіжих грибів!

поділитися з друзями
Рейтинг
(поки оцінок немає )
Сколько варить?