⏰ коли солити м'ясо при варінні холодцю, в суп, борщ, розсольник і на салат

коли солити м'ясо при варінні?

10:00
час читання — 4 хв.

холодець готується довго, може не застигнути і взагалі вимагає до себе якогось ритуального ставлення. Незважаючи на просту схему — зварив, Залив бульйоном нарізане, остудив — зіпсувати будь-який, навіть найправильніший холодець досить легко. Однією з найчастіших помилок при варінні холодцю є неправильний посол страви. Причому « правильних» пропорцій для холодцю не існує — холодець з яловичих хвостів вимагає менше солі, ніж холодець зі свинячої рульки або, тим більше, курячих лапок. І взагалі — вкрай важливий смак самих їдців, на який і слід орієнтуватися в загальному випадку.

Як же правильно солити холодець? — Давайте чесно: після варіння холодцю м'ясо ріжеться і тут же розкладається по формах, заливається бульйоном і забирається застигати. Навіть толком розкуштувати його часу немає, оскільки як правило холодець вариться в рамках масштабної підготовки до свята. Та й як спробувати холодець, якщо він ще не застиг? Тому візьмемо за правило: холодець повинен бути посолений перед варінням , щоб він точно не був прісним. Адже посолити з нуля зварений холодець, щоб сіль була органічною, досить складно.

тут чекає важливий нюанс — у міру неминучого википання води концентрація солі збільшується. Тому вкрай важливо не пересолити холодець . Знову ж таки, в залежності від смаку їдців і виду м'яса кількість солі буде відрізнятися — 1-2 столових ложки на 5-літрову каструлю. Після варіння якщо і буде потрібно досолити холодець , достатньо всього лише злегка посолити бульйон, м'ясо годі й досолювати зовсім.

поділитися з друзями
Рейтинг
(поки оцінок немає )
Сколько варить?