⏰ як варити буряк в пакеті і скільки часу - правильний спосіб простими словами

Скільки варити буряк в пакеті?

40:00
Час варіння буряка в пакеті - від 40 хвилин до півгодини.

Як варити буряк в пакеті

знадобляться — буряк, пакет

1. Буряк помити і викласти в пакет — кожен буряк в окремий пакет. Максимально випустити повітря і зробити вільний вузлик в самому верху.
2. Викласти буряк в каструлю, залити водою і поставити на великий вогонь, після закипання вогонь зменшити. Краї пакета повинні стирчати з води, але буряк була повністю покрита водою.

3. Дрібна буряк (близько 200 грам) звариться за 50 хвилин і стане податливою для протикання, велику буряк 400-500 грам варити 2 години.
4. Перевірити буряк на готовність. Для цього взяти пакетик за вузлик, витягнути з каструлі і прибрати від гарячої пари на тарілку, розв'язати вузлик і проткнути буряк виделкою: вона повинна вільно пройти в буряк.

5. Варений буряк прямо в пакеті залити холодною водою і потримати 5 хвилин, щоб вона охолола для подальшого очищення: ножем досить тільки підчепити шкірку — з вареного буряка вона завжди сходить дуже легко.

зварена таким чином буряк підходить для подачі на гарнір, для використання в салатах або вінегреті .

про цей спосіб варіння

буряк в пакеті за часом вариться стільки ж, скільки звичайним способом . Різниця тут тільки в зручності: відмивати каструлю від бурякової накипу не потрібно, буряк не пахне на всю квартиру і має яскравий колір. До того ж, при цьому способі зрізані буряки відправляються в той же пакет, що зручно для прибирання.

намагатися випустити все повітря з пакета немає сенсу — по-перше, це фізично неможливо, а по-друге повітря при варінні піднімається вгору і не заважає процесу нагріву.

поділитися з друзями
Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Сколько варить?