⏰ чи можна варити суп з маслюків.

Чи можна варити супи з маслюків?

20:00

звичайно, можна. Маслюки ідеально підходять для варіння супів — ароматні, мають «грибну консистенцію», щедро віддають бульйону навар, дуже маслянисті і ситні гриби. Супи з маслюків виходять дуже смачні. Навіть заморожені опеньки годяться в суп — якщо це якісна заморозка, то гриби мають однаковий розмір і грибний суп буде не тільки дуже смачним, але і візуально дуже красивим.

сумніви в питанні, чи можна варити суп з маслюків, особливо стосуються капелюшки. Здається, що масляниста капелюшок вбирає в себе весь Лісовий сміття, який складно зняти з грибів — і її простіше зняти взагалі, ніж зчищати з неї піщинки. Але на ділі, якщо маслюки збиралися акуратно і бралися Зрілі не переросли гриби, то капелюшок не представляє для супу ніякої небезпеки — просто обробляйте гриби на суху.

для супу не замочуйте маслюки надовго. Відразу після збору ретельно почистіть і нарубати, доведіть в підсоленій воді буквально до кипіння — цієї операції буде досить, щоб провести необхідну дезінфекцію. Потім злийте воду і варіть маслюки на бульйон для смачного грибного супу .

поділитися з друзями
Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Сколько варить?