⏰ як варити качині ніжки-в яку воду класти, коли солити, скільки варити в каструлі і скороварці

Скільки варити качині ніжки?

15:00
Качині ніжки варити до готовності або в салат 30 хвилин, а якщо дуже великі, то 40 хвилин. У суп і на бульйон варити качині ніжки на півгодини довше.

Як варити качині ніжки

процес відварювання качиних ніжок починається з розморожування. Якщо м'ясо знаходиться в пакеті, то його потрібно просто відкрити, але не знімати повністю, залишити на кілька годин. Далі — м'ясо ретельно промиваємо водою. Якщо ви знаєте, що птах був не молодий, залиште качині ніжки в воді на кілька годин. Після цього кладемо м'ясо в ємність і обдаємо його окропом.Перед варінням нам потрібно підготувати сам бульйон:

  1. беремо каструлю,
  2. наливаємо в неї 2-3 л води,
  3. ставимо на невеликий вогонь,
  4. чекаємо, коли вода закипить і додаємо: сіль, цибулю, моркву, чорний перець і лаврушку,
  5. зменшуємо тиск газу на грубці,
  6. закладаємо в воду качині ніжки і чекаємо кипіння,
  7. при кипінні на поверхні води з'явиться пінка, її ми прибираємо кожен раз, як вона буде збиратися.

процес відварювання займе 30-40 хвилин.Надалі відвареним качиним ніжок можна надати ще більш привабливий вигляд. Для цього ми розігріваємо на сковороді жир (20 гр) і викладаємо ніжки. Приготування качиних ніжок на сковороді повинен тривати до моменту появи рум'яної скоринки на м'ясі. Подавати на стіл качку, приготовлену таким методом, можна після підігріву в печі СВЧ. Викладаємо на велике блюдо, зверху поливаємо бульйоном.

що готувати з качиних ніжок

Качка — не жирне м'ясо і вважається занадто екзотичним для варіння. Зазвичай його запікають, рідше смажать. Але іноді, в силу різних причин (від дієти для схуднення до призначення лікаря) качку варять. Ніжки вважаються найдоступнішою частиною, і приготувати їх досить просто.

з качиних ніжок виходить хороший холодець, вони досить жирні і м'ясо досить щільне — не розвалиться навіть при тривалому варінні (чого не скажеш про зазвичай додається в холодці курки). На ніжках виходять дуже смачні бульйони .

поділитися з друзями
Рейтинг
(поки оцінок немає )
Сколько варить?